|
Lekcja bezpieczeństwa drogowego |
|
|
|
|
Wpisany przez Administrator2
|
|
wtorek, 06 grudnia 2011 14:44 |
|
Piękna jesienna pogoda towarzyszyła wizycie Policjantów w "Różowym Baranku". Dzieci mogły tego dnia obejrzeć mundur policyjny, przymierzyć czapkę, pobawić się "lizakiem" a przede wszystkim dowiedzieć się jak bezpiecznie zachować się na drodze. Ostatnim, ale najciekawszym dla naszych przedszkolaków, punktem odwiedzin był radiowóz. Pan Policjant pokazał przedszkolakom wszystkie funkcje auta, po czym każde dziecko mogło usiąść za kierownicą, włączyć sygnał dźwiękowy oraz mówić przez mikrofon. Nie możemy doczekać się kolejnej wizyty!

|
|
Poprawiony: wtorek, 28 sierpnia 2012 18:42 |