| Jesteśmy przedszkolakami! |
|
|
|
| Wpisany przez Administrator2 | |||
| wtorek, 06 grudnia 2011 13:46 | |||
|
Pod koniec października odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka Słoneczek, Krasnali i Smerfów. Tego dnia dzieci ubrane na galowo pięknie śpiewały i tańczyły oraz złożyły uroczystą przysięgę. Punktem kulminacyjnym było pasowanie przez panią Dyrektor ogromnym lizakiem oraz wręczenie dyplomu i upominków.
|
|||
| Poprawiony: wtorek, 28 sierpnia 2012 18:37 |



