..:: Kontakt ::..

Przedszkole Niepubliczne Różowy Baranek
Izabela Łodyga

ul. Dominikańska 7
05-530, Góra Kalwaria

tel. 503 331 731, 510 037 413
tel. przedszkolny 798 731 101

email: przedszkole@rozowybaranek.pl

nr rachunku bankowego
(Bank Spółdzielczy)
37 8003 0003 2001 0000 9793 0001


Wyświetl większą mapę

Kadra
Wpisany przez Administrator   
piątek, 29 lipca 2011 13:32

Dyrektor, pedagog

Beata Domaszczyńska


Od dziecka chciałam być nauczycielem. W tym zawodzie pracuję już od 20 lat. Ukończyłam Akademię Podlaską na kierunku pedagogika ze specjalnością kształcenie zintegrowane i wychowanie przedszkolne. Bardzo lubię pracę z dziećmi, są moim światełkiem, ale także wyzwaniem w codziennym życiu. W relacjach z dziećmi jestem zawsze prawdomówna i konsekwentna. Z ich radości, wesołych twarzyczek czerpię siłę do pracy. Dbam o wizerunek Naszego przedszkola i zawsze powtarzam, że najważniejsze jest indywiduealne podejście do każdego dziecka. W wolnym czasie oddaję się literaturze traktującej o ogrodach i ciekawych roślinach. Byłam pomysłodawczynią założenia ekologicznego zakątka na terenie naszego placu zabaw.

 

Grupa I – „SŁONECZKA”

Elżbieta Budzińska


Jestem nauczycielem z 30-letnim stażem pracy. Ukończyłam Wyższą Szkołę Pedagogiczną Towarzystwa Wiedzy Powszechnej o specjalności edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna z psychologią szkolną. Bardzo lubię zwierzęta, dlatego dużą wagę przywiązuję do tego, żeby uczynić nasze pociechy wrażliwymi na świat flory i fauny. W pracy z dziećmi w pełni respektuję prawa dziecka, oraz stwarzam sytuacje edukacyjne, by stać się ich partnerem w sferze najbliższego rozwoju. Uważam, iż „dzieci chowane bez pieszczot, są jak kwiaty hodowane bez Słońca”.

 

Magdalena Prusik

W Przedszkolu Niepublicznym „Różowy Baranek” pracuję aktualnie jako wychowawca najmłodszej grupy „Słoneczka”. Posiadam wykształcenie pedagogiczne o specjalności Nauczanie początkowe z wychowaniem przedszkolnym. Jestem osobą otwartą i przyjazną, dzięki czemu nawiązuje szybki kontakt z dziećmi. W swojej pracy staram się również być konsekwentna i stanowcza, ponieważ przynosi to najlepsze efekty. Praca z przedszkolakami daje mi wiele radości i satysfakcji a każdy dzień przynosi coś nowego i zaskakującego.

 

Grupa II - "KRASNALE"

Ewa Zulczyk

W przedszkolu niepublicznym "Różowy Baranek" pracuję drugi rok. Ukończyłam studia pedagogiczne o specjalizacji edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. Mimo młodego wieku mogę pochwalić się dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi z czego się ogromnie cieszę. Jest to odpowiedzialna praca ale zarazem bardzo wdzięczna. Uśmiech na twarzach naszych przedszkolaków każdego dnia daje mi wiele energii do działania i wykonywania powierzonych mi obowiązków.

 

Grupa II - "SMERFY"

Iwona Milcuszek

W przedszkolu pracuję cztery lata. Jestem wychowawcą najstarszej grupy. Ukończyłam studia pedagogiczne o specjalizacji edukacja wczesnoszkolna z edukacją przedszkolną. Uwielbiam pracować z dziećmi, obserwować ich rozwój, spędzać z nimi czas. W pracy z dziećmi staram się stosować przesłanie "Pomóż mi to zrobić samodzielnie". To dzieci uczą mnie każdego dnia jak łatwo z radością i miłością można patrzeć na świat. Z każdym dniem staję się bogatsza o nowe doświadczenia, przeżycia a także przemyślenia.

 

 

Pomoc nauczyciela

Anna Dymanus

Praca z dziećmi już od wielu lat stanowi ogromną i ważną część mojego codziennego życia. Jestem osobą wrażliwą, pogodną i odpowiedzialną. Mam bardzo miły stosunek do dzieci. Moim największym atutem jest umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów i drobnych sporów, które rodzą się między dziećmi w czasie pobytu w przedszkolu. Potrafię szybko nawiązywać kontakt z dziećmi, zorganizować dla nich różnego rodzaju zabawy i zajęcia. Dużo wysiłku wkładam w przygotowywanie dzieci do przedszkolnych uroczystości, ćwiczę z nimi powtarzanie wierszy i piosenek. Nagrodą za włożony trud jest zadowolenie na twarzy rodzica.

Bożena Wilkowska

W przedszkolu pracuję już czwarty rok jako pomoc nauczyciela. Jestem osobą wspomagającą zarówno grupę "Smerfy". Staram się być zawsze tam gdzie potrzebna jest moja pomoc. Wspomagam koleżanki szczególnie w czasie uroczystości przedszkolnych, wyjść na spacer czy wyjazdów na wycieczki. Dbam także o czystość w naszym przedszkolu i na placu zabaw. Higiena w miejscu przebywania dzieci jest bardzo ważna, dlatego dzielnie walczę z zabrudzeniami i zarazkami. Na mojej twarzy zawsze gości uśmiech. Praca z dziećmi sprawia mi naprawdę wiele radości. Zawsze służę pomocną dłonią dzieciom, rodzicom i koleżankom z pracy.

Justyna Tyborowska

W przedszkolu pracuję od września 2011 w charakterze pomocy nauczyciela w grupie "Krasnale". Z każdym kolejnym dniem praca ta jest dla mnie coraz bardziej ciekawa, gdyż dzieci uczą mnie innego sposobu patrzenia na swiat. Do każdego dziecka podchodzę w sposób indywidualny, co ułatwia mi nawiązanie z nim kontaktu. Praca z maluchami nie jest łatwa ale pomaga uśmiech na twarzy. Staram się być zawsze tam gdzie jestem w danym momencie potrzebna. Dbam o porządek w przedszkolu, Aby dzieci dobrze czuły się w tym środowisku, zajmuje się także dekorowaniem sali, co moim zdaniem dobrze wpływa na rozwój wyobraźni i poczucia estetyki naszych przedszkolaków.

Kinga Pinczykowska

Praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji oraz radości a każdy dzień przynosi coś nowego i zaskakującego. Oferuję dzieciom serdeczność, zapewniając jednocześnie poczucie bezpieczeństwa. Zawsze bardzo chętnie służę pomocą koleżankom. Uważam, że każdy z nas zasługuje na miłość, szacunek i maksimum uwagi, dlatego w swojej pracy każdego młodego człowieka postrzegam jako odrębną indywidualną i niepowtarzalną istotę godną mojej największej uwagi i zainteresowania pod każdym względem.